Про мене і проект Open Mindfulness

Всім привіт! Мене звати Роксолана Кравчук і я радо допоможу вам відкрити для себе практику уважності! Вже 10 років я вивчаю та практикую #mindfulness. Тепер це більше, ніж хобі, завдяки моїй постійній цікавості до саморозвитку та нейронауки. Свій авторський проект Open Mindfulness я заснувала у серпні 2016 року. Відтоді ділюсь своїми знаннями та досвідом з людьми, які прагнуть жити більш усвідомлено. Проводжу начальні програми для компаній, які хочуть допомогти своїм працівникам бути по-справжньому реалізованими та ефективними. Я провела вже більше сотні індивідуальних консультацій, виїзних груп в Карпатах та тематичних воркшопів. Була спікером на освітніх площадках Одеського фестивалю ідей, Форумі креативного підприємництва у Рівному, Product Camp Lviv, 4Lead. Тренінг з практики уважності став частиною лідерської програми reflexio у Львівській бізнес-школі УКУ за час моєї роботи там на позиціях менеджера з розвитку бізнесу, а згодом керівника Візійного центру LvBS (2013-2017рр.). У лютому 2019 року Проект акредитовано DTEK Academy, лідером корпоративного навчання в Україні. За рейтингом акредитації та оцінкою більше тридцяти HR-директорів провідних компаній країни я увійшла в п’ятірку кращих тренерів. Найбільший вплив на мене справили навчання в Його Святійшества Далай-лами XIV, засновника Mindfulness Academy Ергана Алі Їзмаїла та ретрит з віпассани. Мої статті ви может читати в медіа «Українська правда», «Лівий берег», Strategic Business Review, Новое Время та персональному блозі.

Open Mindfulness — це перший в Україні авторський проект такого формату. За час свого існування він зарекомендував себе як ефективна та надійна платформа для особистісного та командного розвитку. Сьогодні це цілий пакет унікальних для українського освітнього ринку сервісів:

Індивідуальні сесії #MindfulnessMastery
Відбуваються як у форматі живих зустрічей, так і онлайн, що робить процес навчання максимально зручним та доступним з будь-якого місця планети🌎

#Mindfulness4Business
Програми для компаній — це чудова інвестиція в побудову вашої команди мрії.  Серед клієнтів IT-компанії Intellias, Symphony Solutions, Холдинг емоцій !FEST, організація «Карітас Україна», ССК «Моршинкурорт», БО «Львівська освітня фундація», Klitschko Foundation etc.

 #Carpathianmindfulweekend

Повне занурення! Двохденний трансформаційний інтенсив з розвитку уважності та віднайдення балансу в Карпатах. Заняття відбуваються в групі до 15 осіб посеред чудової природи (м. Славське, Львівської обл.). Десяток груп вже пройшли навчання саме в цьому форматі.


Інтерактивні семінари та тематичні воркшопи
🔆Mindful communication: мистецтво уважної комунікації
🔆Управління емоціями: розвиток EQ та майндфулнес
🔆Фокус. Енергія. Результат (основи energy management)
🔆Mindful vision: принципи побудови щасливого та радісного життя etc.

Програма для дівчат #selfcare4women
Це три сесії-практикуми, де ви навчитесь дбати про свою внутрішню красу, бути в хорошій емоційній формі та віднайдете сили і натхнення для самореалізації.

Якщо ви обрали для себе щось цікаве, бажаєте дізнатись більше чи запропонувати співпрацю, пишіть на 📩kravchukroksolana@gmail.com
Щоб бути в курсі всіх останніх анонсів та новин, підписуйтесь на facebook сторінку проекту та instagram.
Open Mindfulness. Rediscover Yourself!

Довідка
Mindfulness – здатність людини бути повністю присутньою та усвідомленою в теперішньому моменті. Практика уважності допомагає залишатись сфокусованими та не перевантаженими тим, що відбувається довкола, а також дозволяє діяти не реактивнo. Дослідження в області нейронауки підтверджують, вправи з mindfulness тренують префронтальну зону (частину мозку, яка відповідальна за прийом рішень) і втихомирюють амигдалу (частину лімбічної системи, яка бере участь у формуванні емоцій). Під час практики знижується рівень гормону стресу кортизолу. Завдяки явищу нейропластичності (перебудові нейрозв’язків), ми можемо змінювати структуру власного мозку. На ділі, відмовлятись від небажаної чи руйнівної поведінки, здобувати нові навички, будувати відмінні моделі взаємодій.
Реклама

Про мене і проект Open Mindfulness: Один комментарий

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s